Zjeżdżalnie dmuchane - zamki

Rodzinny piknik, festyn, komunia, urodzinki – to kilka przykładowych okazji, gdzie dla najmłodszych największą atrakcją są z reguły zjeżdżalnie dmuchane, czyli zamki. Już sam ich rozmiar, kolorystyka czy kształt przyciągają wzrok dzieci. Zdecydowanie wyróżniają się na tle innych atrakcji. Zamek dmuchany to atrakcja dedykowana przedszkolakom i dzieciom w wieku szkolnym. Jest urządzeniem w pełni bezpiecznym, wykonanym z gumowego materiału wypełnionego powietrzem. Dmuchany zamek do skakania to miejsce, na którym dzieci z chęcią spożytkują swoją nadmierną energię. Dmuchany zamek idealnie nadaje się zarówno na imprezy w plenerze, jak i może być stawiany w pomieszczeniach zadaszonych lub nawet zamkniętych.

Dmuchany zamek do skakania

Klientom zapewniamy zamek dmuchany do skakania w bajkowej kolorystyce, którego motywem przewodnim jest bajka „Frozen”. Znajomi bohaterowie tej disney’owskiej animacji z pewnością będą magnesem i dzieci nie będą potrzebowały dodatkowego zaproszenia, aby skorzystać z tej dmuchanej atrakcji. Podczas każdej imprezy z udziałem naszego dmuchanego zamku zapewniamy pełną opiekę i bezpieczeństwo wszystkim małym uczestnikom tej atrakcji. To urządzenie, które spełnia wszystkie wymagane normy.
Zjeżdżalnie dmuchane to fantastyczna zabawa dla najmłodszych. Planujesz jakąkolwiek imprezę dla dzieci? Nie zapomnij o dmuchanym zamku dla dzieci!

Trochę o nas

Gdzie można grać?

PŁaski teren około 70 m2

W co sie ubrać?

Sportowe ubranie ! Po zamku biegamy na bosaka !

Czy to bezpieczne?

Wystarczy spojrzeń na radość dzieci i odpowiedź jest jednoznaczna ! Tak !

Nie mam ekipy!

Odezwij się do nas lub napisz na naszym facebooku.

Cennik

W celu ustalenia ceny serdecznie zachęcamy do kontaktu

2017 © Wszelkie prawa zastrzeżone Fun&Play
Designed & powered by www.beautyvision.pl